BOYS HIGH SCHOOL BASKETBALL 2023-2024
CONFERENCE STANDINGS
INDEPENDENTS
TEAM |
TOTAL WINS |
TOTAL LOSSES |
OGEMAW HEIGHTS | 14 | 10 |
TAWAS AREA | 4 | 18 |
JACK PINE CONFERENCE
TEAM |
CONFERENCE WINS |
CONFERENCE LOSSES |
TOTAL WINS |
TOTAL LOSSES |
SANFORD MERIDIAN | 14 | 0 | 21 | 5 |
CLARE | 10 | 4 | 16 | 9 |
SHEPHERD | 9 | 5 | 15 | 10 |
GLADWIN | 8 | 6 | 11 | 10 |
PINCONNING | 7 | 7 | 15 | 9 |
BEAVERTON | 6 | 8 | 12 | 12 |
HARRISON | 2 | 12 | 3 | 20 |
FARWELL | 0 | 14 | 0 | 22 |
NORTH STAR LEAGUE-BIG DIPPER DIVISION
TEAM | CONFERENCE WINS | CONFERENCE LOSSES |
TOTAL WINS |
TOTAL LOSSES |
ALCONA | 9 | 1 | 18 | 6 |
OSCODA | 7 | 2 | 15 | 7 |
MIO-AuSABLE | 5 | 5 | 11 | 13 |
ST. HELEN CHARLTON HESTON | 4 | 6 | 13 | 11 |
ROGERS CITY | 4 | 5 | 7 | 15 |
WHITTEMORE-PRESCOTT | 0 | 10 | 2 | 20 |
NORTH STAR LEAGUE-LITTLE DIPPER DIVISION
TEAM | CONFERENCE WINS | CONFERENCE LOSSES | TOTAL WINS | TOTAL LOSSES |
HILLMAN | 9 | 0 | 22 | 3 |
POSEN | 7 | 3 | 14 | 10 |
HALE | 7 | 3 | 13 | 11 |
FAIRVIEW | 4 | 6 | 6 | 16 |
AuGRES-SIMS | 2 | 7 | 3 | 19 |
ATLANTA | 0 | 10 | 0 | 17 |
TRI-VALLEY BLUE
TEAM |
CONFERENCE WINS |
CONFERENCE LOSSES |
TOTAL WINS |
TOTAL LOSSES |
MILLINGTON | 5 | 3 | 17 | 7 |
MIDLAND BULLOCK CREEK | 5 | 3 | 13 | 9 |
STANDISH-STERLING | 5 | 3 | 14 | 9 |
CARROLLTON | 3 | 5 | 9 | 14 |
HEMLOCK | 2 | 6 | 12 | 11 |
LOCAL SCOREBOARD
NOVEMBER 27TH
Elkton-Pigeon-Bay Port Laker 41 vs Hemlock 38
NOVEMBER 28TH
Alcona 68 vs Tawas 33
Sanford Meridian 59 vs Ogemaw Heights 28
Oscoda 65 vs AuGres-Sims 34
Hillman 70 vs Lake Leelanau St. Mary 52
Brimley 58 vs Posen 52
Cadillac 52 vs Carrollton 28
Midland Bullock Creek 46 vs Remus Chippewa Hills 36
Shepherd 64 vs Big Rapids 56
Beaverton 41 vs Coleman 25
Clare 54 vs Alma 51
Evart 53 vs Farwell 15
NOVEMBER 29TH
Gladwin 41 vs Houghton Lake 32
LeRoy 61 vs Harrison 19
NOVEMBER 30TH
Pinconning 59 vs Ogemaw Heights 43
Oscoda 38 vs Hale 24
DECEMBER 1ST
Tawas 44 vs Whittemore-Prescott 22
Mackinaw City 45 vs Mio-AuSable 43
Standish-Sterling 68 vs Alcona 39
Yale 64 vs Millington 59
Lake Fenton 52 vs Carrollton 42
Midland Bullock Creek 58 vs Midland 52 (OT)
Shepherd 62 vs Farwell 18
Sanford Meridian 40 vs Pinconning 24
Gladwin 78 vs Harrison 32
Clare 49 vs Beaverton 30
DECEMBER 2ND
Cedarville 56 vs Mio-AuSable 44
Bay City All Saints 42 vs St. Helen Charlton Heston 30
Chesaning 55 vs Carrollton 38
DECEMBER 4TH
Hillman 66 vs Alcona 56
Oscoda 62 vs Fairview 26
Posen 59 vs Whittemore-Prescott 26
Hale 47 vs Rogers City 39
Clare 45 vs Midland Bullock Creek 32
Shepherd 46 vs Saginaw Swan Valley 36
Lakeview 48 vs Farwell 19
DECEMBER 5TH
Mio-AuSable 64 vs AuGres-Sims 22
St. Helen Charlton Heston 68 vs Atlanta 16
Millington 63 vs Genesee Christian 60
Flint Powers Catholic 76 vs Carrollton 44
Hemlock 65 vs St. Charles 25
Pinconning 70 vs Akron-Fairgrove 37
DECEMBER 6TH
Beaverton 54 vs Tawas 18
St. Igance 71 vs Alcona 40
Elkton-Pigeon-Bay Port Laker 52 vs Standish-Sterling 48
Frankenmuth 53 vs Sanford Meridan 39
Gladwin 78 vs Remus Chippewa Hills 46
Roscommon 67 vs Harrison 37
DECEMBER 7TH
Mio-AuSable 52 vs Fairview 28
Alcona 74 vs Hale 22
Hillman 57 vs Oscoda 56 (OT)
Posen 45 vs Rogers City 41
DECEMBER 8TH
Cheboygan 67 vs Tawas 23
Standish-Sterling 43 vs Ogemaw Heights 39
St. Helen Charlton Heston 65 vs AuGres-Sims 14
Millington 66 vs Carrollton 61 (OT)
Midland Bullock Creek 55 vs Hemlock 51
Shepherd 56 vs Gladwin 30
Sanford Meridan 56 vs Clare 34
Beaverton 64 vs Harrison 26
Pinconning 75 vs Farwell 23
DECEMBER 11TH
Ogemaw Heights 62 vs Oscoda 37
Hillman 60 vs Mio-AuSable 44
Alcona 51 vs Posen 32
St. Helen Charlton Heston 56 vs Hale 37
Rogers City 50 vs Burt Lake Northern Michigan Christian 44
AuGres-Sims 52 vs Owendale-Gagetown 29
Harrison 54 vs Cadilac Heritage Christian 44
Whittemore-Prescott 42 vs Fairview 32
DECEMBER 12TH
Gaylord 72 vs Hillman 35
Standish-Sterling 73 vs St. Louis 40
Millington 64 vs Birch Run 47
Carrollton 57 vs Saginaw Michigan Lutheran Seminary 55
Saginaw Nouvel Catholic Central 58 vs Hemlock 51
DECEMBER 13TH
Beaverton 69 vs Farwell 20
Pinconning 51 vs Harrison 39
Sanford Meridian 71 vs Gladwin 44
Shepherd 47 vs Clare 36
St. Helen Charlton Heston Academy 45 vs Saginaw Arts and Sciences Academy 43
Standish-Sterling 78 vs Tawas 27
DECEMBER 14TH
Alcona 66 vs AuGres-Sims 24
Hale 68 vs Whittemore-Prescott 38
Hillman 68 vs Rogers City 49
DECEMBER 15TH
Midland Bullock Creek 70 vs Ogemaw Heights 48
Oscoda 49 vs Tawas 35
Clare 45 vs Gladwin 37
Harrison 36 vs Farwell 20
Pinconning 56 vs Beaverton 44
Sanford Meridian 63 vs Shepherd 50
Genesee Christian 68 vs Mio-AuSable 32
St. Helen Charlton Heston Academy 55 vs Fairview 21
Millington 55 vs Hemlock 53
Standish-Sterling 62 vs Carrollton 36
DECEMBER 18TH
Ogemaw Heights 59 vs Hillman 48
Tawas 65 vs Whittemore-Prescott 35
Sanginaw Swan Valley 61 vs Clare 37
Alcona 53 vs Johannesburg-Lewiston 34
Mio-AuSable 85 vs Atlanta 2
Pickford 58 vs Posen 29
Onaway 71 vs Rogers City 34
Fairview 54 vs Wolverine 42
DECEMBER 19TH
Hemlock 57 vs Birch Run 42
Frankenmuth 62 vs Carrollton 39
Standish-Sterling 56 vs Essexville Garber 50
Midland Bullock Creek 68 vs Farwell 21
Saginaw Arts & Sciences Academy 69 vs AuGres-Sims 26
Oscoda 64 vs Fairview 22
Beaverton 56 vs Lake City 41
Houghton Lake 50 vs Harrison 33
Pinconning 70 vs Midland Calvary Baptist 40
DECEMBER 20TH
Ogemaw Heights 51 vs Grayling 48
Tawas 61 vs Johannesburg-Lewiston 49
Bay City John Glenn 61 vs Gladwin 57
Pinconning 61 vs Bay City Central 28
Indian River Inland Lakes 55 vs Rogers City 41
DECEMBER 21ST
Alma 55 vs Shepherd 48
Standish-Sterling 59 vs Beaverton 46
Alcona 66 vs Tawas 29
Sanford Meridian 69 vs Midland Bullock Creek 51
Mio-AuSable 71 vs Traverse City Home School 11
DECEMBER 22ND
Ogemaw Heights 66 vs Whittemore-Prescott 23
Oscoda 60 vs Posen 46
DECEMBER 27TH
Boyne City 58 vs Ogemaw Heights 41
Macomb L'Anse Creuse North 56 vs Sanford Meridian 54
Clare 52 vs Buckley 49
DECEMBER 28TH
Traverse City Christion 63 vs Hale 31
Buckley 53 vs Ogemaw Heights 41
Boyne City 52 vs Clare 37
DECEMBER 29TH
Marion 53 vs Hale 34
Hemlock 66 vs Bay City All Saints 42
DECEMBER 30TH
Mount Pleasant 60 vs Shepherd 40
Hemlock 61 vs Vassar 35
JANUARY 3RD
Ogemaw Heights 45 vs Beaverton 32
Akron-Fairgrove 75 vs AuGres-Sims 34
Posen 48 vs Johannesburg-Lewiston 34
Millington 67 vs Elkton-Pigeon-Bay Port Laker 58
JANUARY 4TH
Hillman 72 vs Posen 51
JANUARY 5TH
Hemlock 69 vs St. Louis 21
Midland Bullock Creek 56 vs Carrollton 41
Standish-Sterling 58 vs Millington 47
Fairview 69 vs AuGres-Sims 48
Hale 66 vs Atlanta 22
Oscoda 40 vs Mio-AuSable 28
St. Helen Charlton Heston Academy 39 vs Rogers City 34 (OT)
Alcona 69 vs Whittemore-Prescott 32
Sanford Meridian 51 vs Beaverton 29
Clare 51 vs Pinconning 43
Gladwin 61 vs Farwell 21
Shepherd 50 vs Harrison 25
JANUARY 8TH
Ogemaw Heights 38 vs Alcona 37
Tawas 48 vs Hale 44
Hemlock 54 vs Shepherd 52
Pinconning 64 vs Whittemore-Prescott 25
Houghton Lake 38 vs Oscoda 27
Mio-AuSable 53 vs Fairview 33
Hillman 67 vs Gaylord St. Mary 65
JANUARY 9TH
Carrollton 51 vs Bay City Central 48
JANUARY 10TH
Clare 64 vs Farwell 21
Pinconning 51 vs Gladwin 41
Sanford Meridian 77 vs Harrison 23
Shepherd 54 vs Beaverton 47
JANUARY 11TH
Hillman 70 vs AuGres-Sims 24
Cheboygan 62 vs Rogers City 47
Hale 44 vs Fairview 35
Oscoda 58 vs Whittemore-Prescott 21
JANUARY 15TH
Posen 41 vs Fairview 30
Hillman 76 vs Atlanta 16
Alcona 47 vs Oscoda 36
Reed City 50 vs Standish-Sterling 47
JANUARY 16TH
Alpena 72 vs Tawas 28
Coleman 67 vs Harrison 36
Gladwin 57 vs Beaverton 49
Ithaca 54 vs Clare 48
Shepherd 59 vs Midland Bullock Creek 52
Hale 56 vs AuGres-Sims 24
Carrollton 55 vs St. Louis 38
Essexville-Garber 50 vs Hemlock 36
Saginaw Nouvel Catholic 71 vs Standish-Sterling 31
Millington 69 vs Saginaw Valley Lutheran 57
JANUARY 17TH
Hillman 65 vs Ogemaw Heights 53
Saginaw Arts & Sciences Academy 29 vs St. Helen Charlton Heston Academy 20
Carrollton 48 vs Mt. Morris 47
JANUARY 18TH
Clare 33 vs Beaverton 30
Shepherd 61 vs Farwell 19
Gladwin 75 vs Harrison 40
Sanford Meridian 60 vs Pinconning 45
Alcona 50 vs Mio-AuSable 34
AuGres-Sims 37 vs Atlanta 32
Hillman 70 vs Fairview 38
Oscoda 40 vs St. Helen Charlton Heston Academy 32
Posen 32 vs Hale 29
JANUARY 19TH
Saginaw Valley Lutheran 71 vs Tawas 31
Wolverine 65 vs Atlanta 11
Rogers City 72 vs Whittemore-Prescott 15
Standish-Sterling 56 vs Hemlock 51
Midland Bullock Creek 63 vs Millington 57
JANUARY 22ND
Gladwin 56 vs Marion 46
Pinconning 51 vs Roscommon 50
Posen 60 vs Burt Lake Northern Michigan Christian 52
Millington 62 vs Dryden 35
JANUARY 23RD
Clare 54 vs Remus Chippewa Hills 42
St. Louis 62 vs Farwell 19
Alcona 68 vs Fairview 42
Oscoda 45 vs Hale 26
Hillman 83 vs Rogers City 47
Posen 43 vs Mio-AuSable 38
St. Helen Charlton Heston Academy 60 vs Atlanta 0
Whittemore-Prescott 38 vs AuGres-Sims 32
JANUARY 24TH
Hemlock 51 vs Saginaw Michigan Lutheran Seminary 46
Midland Bullock Creek 48 vs Ithaca 43
Ogemaw Heights 45 vs St. Helen Charlton Heston Academy 37
St. Igance 73 vs Rogers City 33
JANUARY 25TH
Gladwin 52 vs Shepherd 41
Beaverton 70 vs Harrison 26
Sanford Meridian 55 vs Clare 30
Posen 65 vs AuGres-Sims 26
JANUARY 26TH
Carrolton 65 vs Millington 62
Ithaca 46 vs Standish-Sterling 39
Hemlock 57 vs Midland Bullock Creek 43
Alcona 56 vs St. Helen Charlton Heston Academy 43
Fairview 53 vs Atlanta 21
Hillman 62 vs Hale 49
Mio-AuSable 55 vs Whittemore-Prescott 21
Pinconning 57 vs Farwell 18
Ogemaw Heights 71 vs Tawas 46
JANUARY 29TH
Central Montcalm 53 vs Harrison 37
Alcona 55 vs Whittemore-Prescott 25
Fairview 39 vs AuGres-Sims 22
Rogers City 41 vs St. Helen Charlton Heston Academy 38
Millington 70 vs Saginaw Michigan Lutheran Seminary 39
JANUARY 30TH
Essexville Garber 69 vs Ogemaw Heights 37
Beaverton 60 vs Farwell 27
Sanford Meridian 69 vs Gladwin 49
Pinconning 67 vs Harrison 27
Clare 56 vs Shepherd 44
Hale 65 vs Atlanta 17
Oscoda 47 vs Mio-AuSable 37
Hillman 77 vs Posen 57
St. Helen Charlton Heston Academy 56 vs Whitemore-Prescott 6
Hemlock 57 vs Ithaca 47
Saginaw Valley Lutheran 62 vs Midland Bullock Creek 45
Saginaw Nouvel Catholic Central 82 vs Millington 44
Standish-Sterling 53 vs Saginaw Michigan Lutheran Seminary 47
Carrollton 64 vs Sagianw Swan Valley 61
JANUARY 31ST
Houghton Lake 56 vs Tawas 47
Alcona 34 vs Rogers City 27
Hemlock 57 vs Carrollton 36
Standish-Sterling 49 vs Midland Bullock Creek 40
FEBRUARY 1ST
Pinconning 47 vs Beaverton 35
Gladwin 62 vs Clare 53
Sanford Meridian 69 vs Shepherd 39
Harrison 37 vs Farwell 35
Mio-AuSable 54 vs St. Helen Charlton Heston Academy 49
FEBRUARY 2ND
Midland Calvary Baptist 54 vs Tawas 46
Hale 42 vs Fairview 34
Hillman 69 vs Au Gres-Sims 18
Oscoda 71 vs Whittemore-Prescott 33
Posen 76 vs Atlanta 15
Alcona 40 vs Rogers City 37
Carrollton 56 vs Standish-Sterling 50
Millington 59 vs Hemlock 50
Saginaw Nouvel Catholic Central 83 vs Midland Bullock Creek 60
Sanford Meridian 76 vs Farwell 24
FEBRUARY 5TH
Ogemaw Heights 63 vs Farwell 22
Alpena 72 vs Tawas 52
Rogers City 52 vs Mio-AuSable 35
FEBRUARY 6TH
Reed City 45 vs Clare 42
Sanford Meridian 59 vs Hemlock 43
Saginaw Valley Lutheran 50 vs Pinconning 48
Remus Chippewa Hills 61 vs Harrison 50
Alcona 42 vs Oscoda 40
Hillman 82 vs Atlanta 18
Hale 65 vs AuGres-Sims 27
Posen 72 vs Fairview 8
St. Helen Charlton Heston Academy 52 vs Whittemore-Prescott 6
Midland Bullock Creek 73 vs St. Louis 37
FEBRUARY 7TH
Bay City John Glenn 76 vs Ogemaw Heights 35
Remus Chippewa Hills 45 vs Farwell 30
Johannesburg-Lewiston 48 vs Mio-AuSable 46
Cass City 62 vs Millington 56
FEBRUARY 8TH
Gladwin 59 vs Farwell 17
Clare 52 vs Pinconning 48 (OT)
Shepherd 73 vs Harrison 30
AuGres-Sims 22 vs Atlanta 16
FEBRUARY 9TH
Pinconning 56 vs Saginaw Arts and Sciences Academy 46
Sanford Meridian 69 vs Beaverton 39
Hillman 69 vs Fairview 28
Hale 48 vs Posen 45
Alcona 44 vs Mio-AuSable 38
Oscoda 38 vs St. Helen Charlton Heston Academy 30
Rogers City 58 vs Whittemore-Prescott 35
Midland Bullock Creek 52 vs Carrollton 46
Millington 62 vs Standish-Sterling 61
FEBRUARY 12TH
Oscoda 67 vs Tawas 34
Clare 75 vs Harrison 33
Saginaw Valley Lutheran 54 vs Beaverton 49
Shepherd 52 vs Pinconning 46
Hale 62 vs Whittemore-Prescott 32
Posen 53 vs Burt Lake Northern Michigan Christian 23
Rogers City 56 vs Fairview 24
Millington 54 vs Bad Axe 48
FEBRUARY 13TH
Ogemaw Heights 66 vs Gladwin 63 (OT)
Freeland 56 vs Sanford Meridian 35
St. Helen Charlton Heston 52 vs Harrison 25
Midland Calvary Baptist 50 vs Farwell 21
Shepherd 56 vs Remus Chippewa Hills 39
Mio-AuSable 45 vs Rogers City 39
Saginaw Arts and Sciences Academy 74 vs AuGres-Sims 26
Ithaca 53 vs Carrollton 50
Midland Bullock Creek 62 vs Saginaw Michigan Lutheran Seminary 53
Hemlock 66 vs Sagianw Swan Valley 40
Saginaw Valley Lutheran 57 vs Standish-Sterling 54 (OT)
FEBRUARY 14TH
Bay City Central 55 vs Tawas 38
Posen 54 vs Atlanta 7
Millington 76 vs Caro 59
FEBRUARY 15TH
Beaverton 51 vs Shepherd 44
Clare 70 vs Farwell 28
Sanford Meridian 64 vs Harrison 26
Mio-AuSable 54 vs Whittemore-Prescott 18
FEBRUARY 16TH
Midland Calvary Baptist 46 vs Tawas 42
Gladwin 61 vs Pinconning 49
Pewamo-Westphalia 56 vs Sanford Meridian 54
Posen 64 vs Au Gres-Sims 16
Fairview 56 vs Atlanta 31
Hillman 54 vs Hale 44
Oscoda 50 vs Rogers City 44
St. Helen Charlton Heston Academy 45 vs Alcona 38
Carrolton 57 vs Hemlock 52
Midland Bullock Creek 53 vs Standish-Sterling 52
Millington 58 v Sagianw Michigan Lutheran Seminary 56
FEBRUARY 17TH
Saginaw Nouvel Catholic Central 67 vs Carrolton 34
FEBRUARY 19TH
St. Helen Charlton Heston Academy 53 vs AuGres-Sims 28
Wolverine 64 vs Atlanta 22
Millington 65 vs Ithaca 53
Midland Bullock Creek 65 vs St. Charles 26
FEBRUARY 20TH
Ogemaw Heights 79 vs Houghton Lake 72
Hillman 56 vs Tawas 35
Beaverton 58 vs Evart 43
Ithaca 50 vs Shepherd 42
Standish-Sterling 60 vs Gladwin 50
Onaway 80 vs Rogers City 29
Mackinaw City 50 vs Posen 48
Hale 46 vs St. Helen Charlton Heston Academy 41
Wolverine 57 vs Fairview 43
Reese 60 vs Carrollton 53
Millington 53 vs St. Louis 33
Hemlock 69 vs Saginaw Valley Lutheran 46
FEBRUARY 21ST
Ogemaw Heights 67 vs Whittemore-Prescott 23
Akron-Fairgrove 72 vs Au Gres-Sims 41
Mio-AuSable 46 vs St. Helen Charlton Heston Academy 37
FEBRUARY 22ND
Clare 62 vs Harrison 33
Shepherd 62 vs Pinconning 48
Sanford Meridian 76 vs Farwell 30
FEBRUARY 23RD
Ogemaw Heights 53 vs Tawas 46
Beaverton 54 vs Gladwin 45
Sanford Meridian 71 vs Bad Axe 44
Alcona 64 vs Atlanta 25
Fairview 38 vs Whittemore-Prescott 37
Hale 37 vs Mio-AuSable 31
Hillman 49 vs Oscoda 45
Rogers City 45 vs Posen 37
Millington 69 vs Midland Bullock Creek 47
Carrollton 49 vs Sagianw Valley Lutheran 43
Standish-Sterling 65 vs Hemlock 58
DISTRICT QUARTFINALS (DIVISION-DISTRICT)
(2-36) Ogemaw Heights 56 vs Gladwin 54
(2-38) Bay City John Glenn 63 vs Carrollton 48
(3-68) St. Helen Charlton Heston 62 vs Whittemore-Prescott 20
(3-68) Roscommon 47 vs Tawas 33
(3-69) Pinconning 55 vs Hemlock 50
(3-70) Beaverton 68 vs Farwell 26
(3-70) Evart 68 vs Harrison 42
(4-104) Burt Lake Northern Michigan Christian 48 vs Rogers City 44
(4-105) Mio-AuSable 65 vs Fairview 16
(4-105) Hale 60 vs Atlanta 17
(4-111) Coleman 73 vs AuGres-Sims 18
DISTRICT SEMI-FINALS (DIVISION-DISTRICT)
(2-36) Clare 50 vs Remus Chippewa Hills 38
(2-36) Standish-Sterling 54 vs Ogemaw Heights 36
(2-40) Shepherd 66 vs Midland Bullock Creek 53
(3-68) Alcona 67 vs St. Helen Charlton Heston Academy 47
(3-68) Roscommon 52 vs Oscoda 39
(3-69) Sanford Meridian 65 vs Pinconning 30
(3-70) Beaverton 69 vs LeRoy Pine River 55
(3-94) Millington 73 vs Vassar 53
(4-105) Posen 41 vs Hale 32
(4-105) Hillman 59 vs Mio-AuSable 46
DISTRICT FINALS (DIVISION-DISTRICT)
(2-36) Clare 48 vs Standish-Sterling 46 (OT)
(2-40) Shepherd 64 vs Saginaw Swan Valley 58
(3-68) Roscommon 64 vs Alcona 51
(3-69) Sanford Meridian 71 vs Saginaw Valley Lutheran 52
(3-70) Beal City 58 vs Beaverton 36
(3-94) Flint Beecher 55 vs Millington 53
(4-105) Hillman 65 vs Posen 45
REGIONAL SEMI-FINALS (DIVISION-REGION)
(2-9) Ludington 46 vs Clare 25
(2-10) Flint Powers Catholic 67 vs Shepherd 34
(3-18) Sanford Meridian 62 vs Beal City 42
(4-27) Bellaire 76 vs Hillman 60
REGIONAL FINALS (DIVISION-REGION)
(3-18) McBain 62 vs Sanford Meridian 51